Blog > Komentarze do wpisu

Nowy MNP Playa na rynku pre-paid

Do dotychczas stworzonych "podsieci" Operatora P4, jakimi są Virgin Mobile, Red Bull Mobile i Mobile Vikings, dołączył Fakt Mobile.

Mamy tutaj, podobnie jak w NJU Mobile, pakiet za 19 zł NO LIMIT do komórkowych (aktywacja: *111*702*1#, sprawdzenie statusu pakietu *111*702*3) i pakiet NO LIMIT sms za 9 zł do wszystkich sieci (*111*703*1#, sprawdzenie statusu pakietu *111*703*3).

Przeniesienie numeru odbywa się tak jak do Virgin Mobile (dokumenty do popisania przychodzą pocztą na nasz adres i odsyłamy je razem ze skanem dowodu).

O wiele prościej odbywa się to dla użytkowników w obrębie P4. Dzwonimy na infolinię 799 599 999 i po podaniu kodu PUK lub informacji o stanie konta/kwocie ostatniego doładowania, w czasie nie dłuższym niż 24h jesteśmy w Fakt Mobile (na play24 wygląda to jak zmiana taryfy).

Zatem jeśli chcemy NO LIMIT za 30 zł, a nie chcemy czekać 2 tygodni na odesłanie dokumentów w dwie strony (Virgin Mobile) lub czekać w domu na kuriera (NJU), jest to obecnie najszybsza opcja na przeniesienie numeru i to bez wychodzenia z domu.

Uwaga! Przy przenoszeniu numeru z P4 lepiej dzwonić na infolinię z numeru, który ma być przeniesiony (bo Konsultanci mogą się pomylić i przenieść inny numer). Stan konta głównego przechodzi, stan konta promocyjnego przepada, a ważność konta po takiej migracji to 30 dni na start i rok po każdym doładowaniu.

wtorek, 15 września 2015, barnaba.stinson

Polecane wpisy